خانه » کفسابی » آشنایی با خدمات کفسابی و نماشویی
نماشویی - mcvfx5 660x330 - آشنایی با خدمات کفسابی و نماشویی

آشنایی با خدمات کفسابی و نماشویی

خدمات کفسابی و نماشویی

تماس:۰۹۱۲۱۵۰۷۸۴۴

۱- نماشویی با داربست و یا طناب

۲- نماشویی انواع نماهای سنگی، آجری، کامپوزیت، شیشه ای و …

۳- شستویی ساختمان یا استفاده از دستگاه واتر سندبلاست

۴- نماشویی با استفاده از موادی با نام نانو یا سیلیس

۵- نماشویی برای از بین بردن کثیفی انواع نماها استفاده میشود

 

درنماشوئی  چه در ارتفاع  کمتر وچه در ارتفاع بیشتر از موادی به نام سیلیس و نانو برای از بین بردن چرک و روغن ودوده و…… روی سنگ استفاده می شود. اما این مواد را هرگز و به هیچ وجه نباید به سنگهای رنگی قرمزو سیاه استفاده کرد . دستگاهای  نماشویی واترجت {سند پلاست} میباشد که فشار فوق العاده ۲۲۰بار آب تولید میکند وبا برق سه فاز کار می کند.

کفسابی

همان گونه که از نام  نماشویی  پیداست ، نماشویی به معنای شستن نما می باشد ، ساختمانها  پس از مدتی از طول عمرشان ، در اثر باران و خاک خوردن ، دچار آلودگی و کثیف شدن نما می گردند. عملیات نماشویی در واقع عملیاتی است که در طول آن نما شست و شو داده می شود و ظاهر ساختمان کاملا نو مثل روز اول تحویل داده می شود.
در نماشویی استفاده از مواد و ابزار مناسب بسیار مهم است ، علاوه بر آن تجربه کسی که نماشویی را بر ساختمان شما انجام می دهد ، بسیار مهم می باشد . کفسابی و نماشویی آریا با بیش از پنج سال سابقه در امر نماشویی ساختمان ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
نماشویی با ابزالات خارجی و ایرانی  فرانگفورتی
نماشویی نمای آجر،سنگ، نماشویی شیشه و شستشوی نما کامپوزیت و… نماشویی درساختمانهاو شستشوی نما برجهای مرتفع با استفاده از فناوری های روز مانند شوینده های نانو و واترجت و واترسندبلاست و…رنگ آمیزی نمای ساختمانها کارخانه ها و سکوهای نفتی و دکلهای مخابراتی و…پیچ ورولپلاک و نصب اجسام سنگین وسبک در ارتفاع آب بندی نما، کاور و پوشاندن درز انقطاع ساختمانها، سیمانکاری و کنیتکس، نصب بنر و بیلبوردهای تبلیغاتی، نصب دوربینهای مداربسته و…نورپردازی ساختمانها، پلها و دکلهاو…ازجمله کارهایی است که کار در ارتفاع با تکنیک راپل (شیوه کار با طناب) و استفاده از ابزارآلات مدرن صخره نوردی انجام میگیرد. تیم نماشویی ارتفاع نوردان ایران پیشگام در ارائه خدمات تخصصی کار در ارتفاع و نماشویی افتخار این را دارد که با به کارگیری تجهیزات پیشرفته با استانداردهای روز دنیا همراه با کادر مجرب و کار آزموده در اجرای هرگونه کار در ارتفاع بدون هیچ گونه محدودیت ارتفاع و خاص بودن موقعیت در خدمت هموطنان گرامی در سراسر کشور میباشد
پیچ و روپلاک نما با طناب و بازسازی نماهایی که سنگ انها طی کهنه بودن افتاده است
شستشو و نماشویی به روش صخره نوردی رنگ کردن نما با طناب
در نماشویی تجربه و ابزار شستشوی نما تاثیر بسیاری  در نماشویی دارد
شستن نما و آبندی شیشه و پنجره انجام روپلاک سنگ رنگ آمیزی نما .نمارا  شسته و رفته از ما تحویل بگیرید
ساب زدن انواع نماهای اجری سنگی و …. انجام میشود

شستشوی ساختمان ها با جدید ترین دستگاههایی اجرایی با داربست و بدون داربست با طناب و به روش صخره نوردی انجام می شود

نماشویی ساختمان با بیمه و انجام نماشویی توسط افراد حرفه ای و آموزش دیده مستقیم با استاد کار 

 

نماشویی و نقش نانو :

امروزه در شستشوی نما مواد شوینده قدیمی جای خود را به مواد شوینده نانو داده اند که به احتمال زیاد شما نیز در تبلیغات شرکت های نماشویی جمله  شسشوی نما با مواد شوینده نانو را دیده اید که حتما برای شما سوال شده است چه فرقی با دیگر شوینده ها دارد ؟ این مواد علاوه بر قدرت پاک کننندگی بیشتر در مقابل چربی ها و دوده ها دارای این نکته مثبت هستند که ماندگاری پاکیزگی بعد از نماشویی را افزایش می دهند که تمامی شرکت هایی که در حال حاضر نماشویی را با این مواد ارائه می دهند

اما به طور حتمی این سوال برای شما پیش می آید که این مواد چند درصد باعث افزایش عمر پاکیزگی نما میشوند ؟

این مواد تنها بیست درصد باعث ماندگاری بیشتر پاکیزگی نما می شود

استفاده از سنگ و کاربرد آن در نما و نماشویی ساختمان

یکی از مصالح مناسب برای نمای ساختمان که کاربرد آن روز به روز گسترش می یابد ، سنگ است . سنگ هایی که در نمای خارجی مورد استفاده قرار می گیرند ، باید مقاومت کافی در مقابل عوامل جوی نظیر نور خورشید ، باران ، سرما و گرما و … داشته باشند..نماسویی
  1. همواره در نمای ساختمان باید از سنگهای بادوام و با مقاومت بالا در برابر یخ زدگی و شرایط نامساعد جوی و محیطی  ، با بافت و شکل مطلوب و بدون ترک خوردگی و خلل و فرج استفاده کرد .

خدمات نماشویی رحمانی نماشویی - mcvfx5 - آشنایی با خدمات کفسابی و نماشویی

نماشویی سیمان وکنیتکس ورنگ

شستشوی نمایی که جنس آن از رنگ وسیمان وکنیتکس باشد،بایک مرحله شستشو بادستگاه واترجت انجام میشود.که دراین مرحله از شستشو هیچ موادشوینده ای استفاده نمیشود چراکه دراین روش تنها فشارآب مهم است.

درساختمانهایی ک برق ۳فاز نداشته باشند،دستگاه واترجت بنزینی کاربرد دارد که فشار آن ۲۰۰تا۳۰۰بارمیباشد.

تمام مراحل باسیستم دسترسی باطناب(راپل)انجام میشود.

 

نماشویی،آب بندی نما،درز بندی نما

آب بندی و درزبندی در ارتفاع

ارائه دهنده خدمات صنعتی در ارتفاع و مناطق غیر قابل دسترس با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب ROPE ACCESS

 

 

شستشوی نما،نماشویی سطوح(واترجت،واتر سندبلاست و …)

ارایه خدمات شستشو نمای ساختمان ،سطوح و …

(با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب  

شرکت ما بااستفاده از نیروهای مجرب ودوره دیده آماده خدمت رسانی ب شما مشتری عزیز میباشد.

شستشوی نما،نماشویی سطوح، جرم زدایی باطناب دراصل نیاز ب تجربه داردودرخیلی مواقع دیده شده ک اصول کارباطناب تفاوت چندانی باورزش صخره نوردی دارد.

نماشویی انواع مختلفی ازشستشومناسب بانوع نما وجوددارد لازم ب ذکر میباشد:

واترجت نما(شیشه وکامپوزیت)،برای سطوحی ک گردوغبارزیادی داشته باشدباید قبل از زدن ابروطی مخصوص،با واترجت شسته شود چرا که گردوخاک وگل سطوح ازدرزها بیرون وبهتر شسته شود.

نماشویی سندبلاست،مواقعی از سندبلاست استفاده میشود ک جرم،کثیفی،ویادوده ب خوردنما ویادیوارها رفته باشدوباواترجت ازبین نرود.بایدتوجه کردکه سندبلاست را برروی هرنمایی نمیزنندچراکه استفاده زیاد باعث لایه برداری وازبین رفتن نما ب دفعات میگردد.

تهران وکرج

دلایل نماشویی در ساختمان

نمای ساختمانها از المانهای داشتن نمای تمیز مهمترین شاخصه زیبا دیده شدن ساختمان میباشد .  نمای یک ساختمان از طراحی تا اجرا هزینه زیادی را برای صاحبان و ساختمان سازان دارد . از اینرو ساختمان سازان اصلا دوست ندارند با وجود هزینه های زیادی که انجام داده اند نمای ساختمان آنها کثیف و زشت باشد . از اینرو همواره و هر چند سال یکبار نیاز به استفاده از خدمات شستشوی نمای ساختمان دارند .  گزینه ای ایده آل برای شستشوی نمای ساختمان شماست . بسیار مهم در زیبا نمودن جلوه شهر است . لذا باید به زیباسازی و پاک نمودن آنها از آلودگی ها توجه خاصی مبذول داشت . ذیلا به بررسی عوامل آلوده کننده نمای ساختمانها و روشهای پاکسازی آنها اشاره می شود- هنگام انجام عملیات بنایی ،  معمولا نمای ساختمان به علت پاشیده شدن انواع ملاتها یا قیر و آسفالت کثیف می شود .بهتر است این آلودگی ها قبل از استفاده از ساختمان ، از سطح نما گرفته شود بنابر این احتیاج به نماشویی پیدا می شود.درمواردی که جرم روی نما کم و سطحی باشد ، می توان با استفاده از آب و سنباده غیر سیمی یا مویی و در مواردی  در غیر اینصورت از با واتر جت استفاده می شود و یا سنگساب دستی سطح را سایش داده و تمیز کرد.لکه های قیر را می توان تراشید . این کار بهتر است هنگام صبح که هوا خنک تر است انجام شود . اثرات باقی ماندهقیر را می توان با خمیری که از ترکیب ” تالک” و یا ” گل مهل” یا حلالی همچون ” تولوئن ” و یا ” تری کلروراتیلن ” و یا ” جوهرهای معدنی” به دست می آید ، پاک نمود. پس از خشک شدن خمیر ، آن را با برس از سطح نما می تراشیم . همچنین می توانیم پارافین را روی محلی که قیر به صورت مذاب و لکه بر سطح آجرکاری نشسته است ، بکشیم و لکه ها را پاک کنیم.- لوله های بخاریهایی که گالوانیزه نیستند ، در اثر نفوذ آب باران و برف ، زنگ آبه قهوه ای رنگی در سطح نما ایجاد می کنند . این لکه ها را با آغشته نمودن محل به محلول پارافین ، می توان از بین برد .

تماس:۰۹۱۲۱۵۰۷۸۴۴

درباره مدیر سایت

حتما ببینید

حدمات کف سابی کاربرد کفسابی - IMG 20170129 225308 310x165 - دلیل و کاربرد کفسابی در ساختمان/ ساب زدن سنگ کف / ساب سنگ

دلیل و کاربرد کفسابی در ساختمان/ ساب زدن سنگ کف / ساب سنگ

کفسابی & سنگسابی & ساب زنی& کفساب & ساب زدن سنگ کف & کفسابی سنگ & گرانیت سابی & کفسابی گرانیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *