خانه » کفسابی » کفسابی موزاییک یا موزائیک سنگسابی سنگ کفسابی سنگسابی ساب زنی
کفسابی کردن سنگ کفسابی - 812722510 99202 660x330 - کفسابی موزاییک یا موزائیک سنگسابی سنگ کفسابی سنگسابی ساب زنی
کفسابی کردن سنگ

کفسابی موزاییک یا موزائیک سنگسابی سنگ کفسابی سنگسابی ساب زنی

کفسابی موزاییک یا موزائیک    تماس:۰۹۱۲۱۵۰۷۸۴۴

موزاییک از جمله مصالح ساختمانی است که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. از جمله کشورهایی که بسیار از موزاییکهای تک لایه ای استفاده مینمایند کشور آلمان و ایتالیا میباشد و در ایران نیز تنها یک کارخانه در یزد به تولید موزاییک های تک لایه ای پرداخته است. در واقع موزاییکها یک نوع کفپوش میباشند که بسیار متراکم و منسجم است .

مواد تشکیل دهنده موزاییک عبارتند از :

۱- ماسه

۲- سنگدانه

۳- سیمان

۴- مقداری آب

۵- پودر سنگ

نکته لایه رویی که همان رنگ موزاییکها میباشد. این لایه وظیفه زیبایی و نقوش موزاییک را برعهده دارد.

 

۸۱۲۷۲۲۵۱۰_۹۹۲۰۲ کفسابی - 812722510 99202 586x1024 - کفسابی موزاییک یا موزائیک سنگسابی سنگ کفسابی سنگسابی ساب زنی
کفسابی

کفسابی موزائیک و سرامیک و بتن چگونه انجام می شود؟

کف سابی سطوح موزائیکی بسته نوع موزائیک استفاده شده تکنیک های خاص خود را دارد . گروه خدمات کف سابی پایتخت ارائه دهنده خدمات کف سابی انواع سطوح موزائیکی و  . سرامیکی و بتنی و سنگی و….آماده همکار در تمامی نقاط تهران  میباشد در کف سابی سرامیک تجهیزات و مواد تمیز کننده متناسبی باید استفاده شوند .

خدمات کف سابی موزائیک

خدمات کفسابی موزائیک در تهران

کفسابی و سنگ سابی موزاییک یا موزائیک:

موزاییک از جمله مصالح ساختمانی می باشد که اغلب برای واحد هایی که پارکت یا لمینت می کنند استفاده می گردد وقبل از پارکت یا لمینت کردن آن را یک ساب الماسه برای همسطح شدن آن انجام می دهند

سنگسابی ، در واقع به مجموعه عملیاتی گفته می شود که در آن سنگ ساب خورده و به اصطلاح به صورت سطحی سابیده می شود ، عملیات سنگسابی ، دلایل مختلف و متعددی دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :
از بین بردن پستی بلندی های سنگ ( یا به اصطلاح ناخنک سنگ)
براق کردن و جلا بخشیدن به سنگ کف
هم تراز و به اصطلاح یکدست کردن سنگ کف
البته عملیات سنگسابی از کلیه لحاظ هزینه و زمان و … بسته به نوع کار دارد.
کفسابی و نماشویی از جمله اموری است که در گام های مختلفی از طول عمر ساختمان ، برای داشتن کف زیبا و تمیز توصیه می گردد . به صورت کلی پس از اجرای کف حال چه به صورت موزاییک و یا سنگ ممکن است سنگهای کف نسبت به یکدیگر در یک تراز قرار نگرفته باشند . این حالت علاوه بر ظاهر نامطلوب ممکن است در مورد حرکت دادن اشیا سنگین در کف و یا حتی راه رفتن عادی سبب اختلال گردد . توصیه ی ما در این موارد استفاده از یک کفسابی حرفه ای است چرا که در چنین مواردی کف سابی تا حدود زیادی می تواند به بهبود این مشکل ، کمک شایانی نماید. عارضه ی شایع دیگری که در بسیاری از اجرای کفساب ها مشاهده می گردد این است که در حین اجرای کف طبقه ممکن است سیمان، ملات و مصالح ساخت بر روی کف بریزد، در این حالات نیز سنگسابی می تواند آلودگی ها و عارضه های ناشی از بنایی و یا اجرا شده در طول عمر مفید ساختمان را تا حد زیادی برطرف سازد. آیا اجرای کفسابی موثر و نماشویی خواهد بود ؟ تجربه های طولانی ما گواه بر این مدعاست که کفسابی در اکثر موارد می تواند تا حدود بسیار زیادی موثر واقع گردد ، همان طور که در بخش نمونه کارهای کف سابی مشاهده می نمایید ، کفسابی علاوه بر زیبایی ، موجب ایجاد سطحی با درخشش و جذابیت بالا شده و عوارض فوق الذکر در بالا را برطرف می نماید. در شکل زیر یک نمونه کف سابی را مشاهده می نمایید:
تماس:۰۹۱۲۱۵۰۷۸۴۴

درباره

حتما ببینید

حدمات کف سابی کاربرد کفسابی - IMG 20170129 225308 310x165 - دلیل و کاربرد کفسابی در ساختمان/ ساب زدن سنگ کف / ساب سنگ

دلیل و کاربرد کفسابی در ساختمان/ ساب زدن سنگ کف / ساب سنگ

کفسابی & سنگسابی & ساب زنی& کفساب & ساب زدن سنگ کف & کفسابی سنگ & گرانیت سابی & کفسابی گرانیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *