خانه » کفسابی » کفسابی یا سنگ سابی چیست و کاربرد آن چیست / ساب زدن سنگ /قیمت کفسابی سنگ
کفسابی - 97967697994173313588 450x330 - کفسابی یا سنگ سابی چیست و کاربرد آن چیست / ساب زدن سنگ /قیمت کفسابی سنگ

کفسابی یا سنگ سابی چیست و کاربرد آن چیست / ساب زدن سنگ /قیمت کفسابی سنگ

کفسابی و سنگ سابی و کاربردهای آن

۱- کفسابی برای از بین بردن ناخنک یا پستی و بلندی سنگ بکار میرود کفسابی

۲- کفسابی برای براقیت فوق العاده سنگ نیز بکار میرود

۳- کفسابی و یا سنگسابی برای یکدست نمودن سنگ ها نیز بکار میرود، بطوریکه سنگهای بکار رفته در کف، در یک سطح دیده شوند.

ساب زدن سنگ  کف   و  کف سابی نماشویی

ساب زدن سنگ های چینی ، مصنوعی ، تراورتن ، اباده .گوهره ،سنگهای گرانیتی و سنگهای چینی  و….

ساب زدن سنگ های مکان های مذهبی واداری ، اماکن  دولتی و خصوصی و  منازل مسکونی   و مدارس ، بیمارستان ها ، رستوران ها ، تالار های پذیرایی و….

ساب زنی  سنگ کف باید به تریب و اصولی  و با لقمه های اسیدی ایتالیایی انجام شود که نتیجه مطلوبی وبه جایی داشته باشد

کفسابی نماشویی سنگ انجام کف سابی سنگ بر روی موزاییک ها سنگ های گرانیت  سنگسابی سنگ های تراورتن ، بتن یا بتون ، ساب سنگ سنگهای مرمر و گوهره و … پذیرفته میشود

کفسابی سنگ با بهترین تجهیزات روز دنیا و با مناسب ترین قیمت کفسابی  سنگ انجام می شود

سنگسابی سنگها مانند تراورتن ، اباده ، گوهره ، صلصالی ، گرانیت و…کفسابی سنگ های تزیینی و سنگ های مصنوعی

 

کفسابی سنگ کفسابی - IMG 20170130 021541 - کفسابی یا سنگ سابی چیست و کاربرد آن چیست / ساب زدن سنگ /قیمت کفسابی سنگ
کفسابی
سنگسابی - سنگ سابی کفسابی - IMG 20170129 231748 - کفسابی یا سنگ سابی چیست و کاربرد آن چیست / ساب زدن سنگ /قیمت کفسابی سنگ
کف سابی
کف سابی در تهران - کفسابی در کرج کفسابی - IMG 20170130 010803 - کفسابی یا سنگ سابی چیست و کاربرد آن چیست / ساب زدن سنگ /قیمت کفسابی سنگ
سنگ سابی و کفسابی

روش های درزگیری در کفسابی  و سنگ سابی :

گرفتن و پر کردن درزها در کفسابی می تواند به دو روش انجام شود

۱-استفاده از چسب بتن و سیمان : این روش که می تواند هزینه ی پایین تری نسبت به روش دیگر داشته باشد و کاربرد های فراوانی می تواند داشته باشد .

۲-استفاده از رزین { به همراه شل کن و سفت کن } : که این روش هم در کفسابی و عمل درزگیری کاربرد زیادی می تواند داشته باشد و دوام خوبی هم می تواند داشته باشد ( اگر به خوبی انجام شود . )

چرا باید سنگ سنگسابی شود ؟

با کف سابی و ساب زدن سنگ اول از همه بالا و پایین بودن سنگ از بین میره و سنگ کاملا صاف و یکدست میشه بعد با رزین یا چسب بتن درزها و جاهای خالی وترک خورده سنگ گرفته میشود وبعد با لقمه های ایتالیایی کاملا براق شده  و صیغلی میشود که عمر سنگ را زیاد می کند ..

دستگاه های کف سابی ایتالیایی به کمک نیروی برق این سنگهای سمباده ای را بر روی زمین می کشد و ناهمواری ها را صاف کرده و کثیفی ها را از بین میبرد و برای اینکه در حین کار کردن دستگاه بر اثر کشیده شدن سنگهای سمباده ای بر روی موزاییک یا سنگ گرد و خاک در محیط اطراف پخش نشود در داخل دستگاه محلی برای ریختن آب وجود دارد که در حین کار دستگاه، این آب به مرور خارج شده و از پخش شدن گرد و خاک در محیط اطراف جلوگیری می کند.

برای ساب زدن سنگ ها از سنگ های سمباده ای مختلفی استفاده می شود که باید در چندین مرحله و به ترتیب انجام شود.تا بهترین نتیجه را داشته باشد/ سنگسابی سنگساب کف را به بهترین  نحوه  احسن از ما تحویل بگیرید در صورت داشتن رضایت از کار با ما تسویه فرمایید.

 

 

کفسابی سنگ کفسابی - IMG 20161008 204231 768x630 - کفسابی یا سنگ سابی چیست و کاربرد آن چیست / ساب زدن سنگ /قیمت کفسابی سنگ
کفسابی

چه کارهایی می تواند تحت عنوان کفسابی انجام شود :

۱- کفسابی کامل : شامل ساب چند مرحله ای است که در ابتدا مراحل لایه برداری و در مراحل انتهایی براق کردن و ساب ایتالیایی می  تواند انجام شود.

۲-ساب با فرچه سیمی :این نوع کفسابی معمولا مرحله ای نیست و در یک مرحله با فرچه های مخصوص سیمی که زیر دستگاه کفساب نصب می شود کف را تمیز کرده و آلودگی ها و جرم های روی سنگ را می  زداید.

۳-پولیش : مواد مخصوصی تحت عنوان پولیش ( که نوعی از آن می تواند پولیش ایتالیایی باشد) بعضی اوقات می تواند پس از انجام کفسابی کامل و یا حتی بدون انجام آن رو سنگ کف انجام شود.

کفسابی با رزین : برخی از سنگ ها می توانند به طور طبیعی و در حالت عادی سوراخ ها و خلل و فرج هایی داشته باشند و یا حتی بعد از انجام مراحلی از کفسابی این سوراخ های سطح سنگ نمود پیدا کنند که این سوراخ ها سطح سنگ را در برخی موارد زشت نشان می دهند . به گونه ی که در کفسابی این نوع سنگ علاوه بر این که باید ساب کامل انجام شو د مرحله ای تحت عنوان رزین کاری باید به این مراحل اضافه شود به گونه ای که بعد از انجام رزین کاری در کفسابی باید صبر کر د تا این رزین خشک شده و مجددا از روی آن کف سابی انجام شود.

.قیمت کفسابی انواع سنگ

قیمت کفسابی سطوح سنگی بسته به نوع سنگ پروسه متفاوتی دارد . از اینرو قیمت متفاوتی هم دارد . از اینرو بیان قیمت ثابت برای همه سطوح سنگی دور از ذهن و واقعیت است و دوستانی که اقدام به ارائه قیمت کفسابی سنگ در قالب لیس میکنند . فقط دنبال جذب تماس و ترغیب مشتریان به تماس هستند . کارشناسان پایتخت در اسرع وقت به محل شما رسیده و قیمت کاملا دقیق را همراه با نمونه سنگ سابی رایگان ارائه میدهند.

نکته در مورد فاضلاب و لجن حاصل از کفسابی :

فاضلاب حاصل از کفسابی در بعضی از موارد اگر در داخل لوله ریخته شود شاید باعث گرفتگی لوله شود که برای جلوگیری از این عمل می توان با جمع آوری این لجن در داخل سطل های مخصوص و نریختن آن ها در داخل لوله ها اقدام کر د.

ترمیم و تعمیر سنگ با کفسابی

با گذشت زمان  و رفت و آمد زیاد روی سنگ کف ساختمان گاها لایه ی بالایی سنگ دچار خوردگی و مات شدن و نیز کهنگی شده

و بعضی اوقات برای بازگشت زیبایی سنگ همان گونه که هنگام فرش شدن سنگ کفی زیبا و براق معمولا ایجاد می  شد در این زمان ها نیز

نیاز کفسابی ایجاد می شود تا هم در برخی موارد خوردگی ها و لکه ها و نیز برخی ایرادات از این قبیل برطرف شده

و هم به وسیله کفسابی سنگی زیبا و براق و شفاف ایجاد شود.

در این میان درزهایی که بین سنگ ها وجود دارد نیز شاید در مواردی باعث نمای زشت سنگ شود که این درزها نیز در فرایند درزگیری کفسابی می تواند

پر شده و کفی یکدست و زیبا ایجاد شو د.

 

 

شماره تماس:۰۹۱۲۱۵۰۷۸۴۴

درباره مدیر سایت

حتما ببینید

حدمات کف سابی کاربرد کفسابی - IMG 20170129 225308 310x165 - دلیل و کاربرد کفسابی در ساختمان/ ساب زدن سنگ کف / ساب سنگ

دلیل و کاربرد کفسابی در ساختمان/ ساب زدن سنگ کف / ساب سنگ

کفسابی & سنگسابی & ساب زنی& کفساب & ساب زدن سنگ کف & کفسابی سنگ & گرانیت سابی & کفسابی گرانیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *